O nas

  • Misja firmy      


 

 

Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem w zakresie sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Świadczymy profesjonalne usługi regeneracji tuszy i tonerów oraz jesteśmy producentem zestawów do napełniania zużytych kartridży.
Nasza firma istnieje od 1996 roku. Mamy za sobą ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie (26 lat) oraz wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą misję. A mianowicie:
Zapewnienie szerokiego asortymentu towarów i usług oraz codzienną troskę i solidność w zaspakajaniu potrzeb klienta.

Dokąd zmierzamy?
Wprowadzamy innowacje. Otwieramy się na potrzeby rynku i staramy się spełniać jego oczekiwania. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług wykonywanych specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, który jest systematycznie modernizowany. Naszym dążeniem jest stałe poszerzanie asortymentu, aby trafić do jak największej liczby odbiorców zgodnie z ich zapotrzebowaniem i kierowanymi do nas zapytaniami. Ochrona interesów nabywców jest naszym celem. Udzielamy 18-to miesięcznej gwarancji na nasze produkty.

Co oferujemy?
Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Stwarzamy naszym kontrahentom możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Oferujemy pełeną gamę możliwości i rozwiązań w dziedzinie obniżenia kosztów eksploatacji drukarek przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości druku i warunków eksploatacji drukarki.

Jakie wartości są dla nas szczególnie ważne?
Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności firmy. Pozwala również na zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie. Postęp i ciągłe zmiany na lepsze to strategiczne elementy rozwoju naszej firmy. Ciągłe wprowadzanie pozytywnych zmian sprawia, że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?
Działamy dla naszych klientów i dzięki nim. Każdy klient jest inny i musi być traktowany indywidualnie i z szacunkiem. Dlatego nasz personel jest fachowy i kompetentny, a obsługa kompleksowa. Pracujemy nad udostępnieniem wiedzy z zakresu informacji o drukowaniu oraz nowości na rynku. Nasi specjaliści, osoby o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie regeneracji tonerów,udzielają bezpłatnych porad wszystkim potrzebującym fachowej i wyczerpującej odpowiedzi lub rozwiązania praktycznego.

  • Współpraca - hurt

  • Oferty dla nas

Zachęcamy wszystkich potencjalnych dostawców do przesyłania ofert dla firmy OLINEX. Przeanalizujemy każdą możliwość rozszerzenia asortymentu w naszym sklepie.
Prosimy o przesyłanie zapytań, cenników na adres: biuro@olinex.com.pl.